Safe-trans

Dy sponujemy agregatami prądotwórczymi o mocach: 45kVA, 75kVa, 88kVa, 2x100kVa, 135kVa, 2x150kVa, 200kVa, 250kVa, 350kVa, 350kVa, 550kVa, 700kVa, 800kVa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu luksusowych samochodów typu 'bus'. Ofertą kierujemy do zespołów muzycznych, firm a także osób prywatnych.
Wynajmowane przez nas samochody to ekskluzywne wersje w danym modelu z bogatym wyposażeniem, zadbane wizualnie jak i technicznie.

SAFE-TRANS działa z powodzeniem od wielu lat.  

Początkowo zajmowaliśmy się wynajmem  luksusowych mikrobusów  stworzonych dla ludzi sukcesu oraz mediów. Współpracujemy z największymi stacjami telewizyjnymi, agencjami filmowymi, reklamowymi oraz koncertowymi w kraju, a także poza jego granicami.  . 

Od 2007 r. poszerzyliśmy swoją działalnością w dziedzinie energetyki, specjalizując się w wynajmie nowoczesnych super wyciszonych i oszczędnych agregatów prądotwórczych, które są umieszczone na pojazdach samojezdnych co znacznie ułatwia dotarcie do klienta.  

Agregaty prądotwórcze

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy agregaty prądotwórcze o mocach od 45 kVA aż do 800 kVA, dzięki czemu masz pewność, że o brak prądu nie musisz się obawiać. Wszystkie nasze agregaty prądotwórcze są dobrze wyciszone, dzięki czemu nikt nie usłyszy jego pracy. Oferujemy konkurencyjne ceny, działamy na terenie całej Polski. Jeśli szukasz agregatów prądotwórczych, skontaktuj się z nami - gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo!  

Więcej

Agregat 100 kVA na podwoziu
Mercedes

.

Agregat 200 kVA na podwoziu
Mercedes
  

.

Agregat 550 kVA na podwoziu
Mercedes 

.

Agregat 800 kVA na podwoziu
Mercedes
    

.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę planów telewizyjnych i zdjęciowych
oraz imprez eventowych pod względem zasilania w energię elektryczną.

Jeśli organizujesz imprezy eventowe lub plany filmowe w terenie, wynajem agregatów prądotwórczych może być jedynym rozwiązaniem, aby zapewnić sobie prąd. Wszystkie dostarczane przez nas agregaty prądotwórcze są dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich stan techniczny. Wynajem agregatów prądotwórczych z Safe-Trans to wygoda i bezpieczeństwo!

Wynajem busów. 

W naszej firmie oferujemy również wynajem busów. Luksusowe mikrobusy to optymalna oferta dla firm i osób często podróżujących. Nasze busy na wynajem są zadbane i posiadają bogate wyposażenie m.in. klimatyzację, monitory LCD, odtwarzacze DVD, lodówkę. Wynajem busów z firmą Safe-Trans to wygoda podróżowania i wysoki standard świadczących usług.
Sukcesy naszej firmy zawdzięczamy naszym Klientom, którzy zaufali nam w bezpieczeństwie, rzetelności oraz niezawodności naszego sprzętu, który jest poddawany drastycznym kontrolom technicznym tak abyśmy stali się wiarygodną firmą  w oczach naszego Klienta. Pracujemy na terenie Warszawy oraz całego kraju.  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu luksusowych samochodów typu 'bus'.
Ofertą kierujemy do zespołów muzycznych, firm a także osób prywatnych.
Wynajmowane przez nas samochody to ekskluzywne wersje w danym modelu z bogatym wyposażeniem,
zadbane wizualnie jak i technicznie.  

Mercedes Sprinter 318 VIP - z bardzo dużym miejscem bagażowym (8 + 1)

- podwójna klimatyzacja 
- napięcie 230 V 
- panel LCD 28" 
- odtwarzacz DVD 
- stolik oraz składany barek 
- lodówka 
- fotele obrotowe, kapitańskie, pokryte skórą
- bardzo duża przestrzeń bagażowa!      

Mercedes Sprinter 416 - z dodatkowym bagażnikiem (17+ 1)

- klimatyzacja dla każdego pasażera osobno
- napięcie 230 V 
- panel LCD 28" 
- odtwarzacz DVD 
- lodówka
- fotele komfortowe z pasami 3 punktowymi
- dodatkowy bagażnik (plecak)
- mikrofon dla pilota   

Mercedes Sprinter 519 cdi - ilość miejsc: 20+1

- klimatyzacja dla każdego pasażera osobno
- webasto 
- ​dwa monitory   
- odtwarzacz DVD 
- fotele komfortowe z pasami 3 punktowymi
-  pogłębiany bagażnik

Safe-Trans

ul. Sękocińska 23d
05-500 Piaseczno
tel. 502 150 265
jacek@safe-trans.waw.pl

Kontakt